تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

«رضا یزدانی» در برج میلاد تهران روی صحنه می‌ رود

  • تاریخ انتشار : 29 جولای , 2013

«رضا یزدانی» در برج میلاد تهران روی صحنه می‌ رودReviewed by ادمین on Jul 29Rating:
۲۲ مرداد و در دو سانس،
«رضا یزدانی» در برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود.

توپترین موزیک – جدیدترین آلبوم «رضا یزدانی» تا کنون حدود هفتاد درصد مراحل تولید را طی کرده است و احتمالا تا پاییز امسال راه بازار را در پیش خواهد گرفت.در این آلبوم چهره هایی نظیر «حسن علیشیری» ، «میلاد عدل» ، «بهروز پایگان» و «سروش دادخواه» و… حضور دارند. اما خواننده آلبوم «خاطرات مبهم» از مدتی قبل تمرینات خود را برای یک اجرای ویژه در تهران آماده کرده است. رضا یزدانی روز ۲۲ مرداد و در برج میلاد برنامه ویژه ای را اجرا خواهد کرد.

پس از این برنامه که دو سانس خواهد داشت او به سایر شهرستانها سفر می کند و تا کنون اجراهای این خواننده در شهرهای «آمل» ، «بندرعباس» ، «شیراز» و «رشت» قطعی شده است و سپس در آبان ماه سال جاری چهار سانس در تهران برنامه برگزار می کند. از سوی دیگر در چند وقت گذشته صفحات طرفداران رضا یزدانی با برگزاری نظرسنجی های جالب قصد دارند آهنگهایی که رضا یزدانی قرار است در کنسرت مرداد ماه اجرا کند را انتخاب کنند.

رضا یزدانی در گفتگویی کوتاه با سایت «موسیقی ما» درباره این کنسرت گفت:« برای هر اجرای من دوستان لطف می کنند و با برگزاری اینگونه نظرسنجی ها قطعات مورد علاقه خود برای کنسرت را انتخاب می کنند و ما هم همیشه به نظر آنها احترام می گذاریم. برای این کنسرت ما ۱۶ قطعه را اجرا خواهیم کرد که قطعا ۱۲ مورد آنها با توجه به نتایج همین نظرسنجی ها و علایق مخاطبان انتخاب می شود.

برای برخی از قطعات مشغول تصویرسازی هستیم زیرا برای جلوه های بصری این کنسرت برنامه های خاصی داریم».

اطلاعات بلیت فروشی این برنامه به زودی از طریق «موسیقی ما» در اختیار دوستداران این خواننده قرار خواهد گرفت.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.