تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

برنامه ی کنسرت های «محسن یگانه» تا مهرماه اعلام شد.

  • تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور , ۱۳۹۲

برنامه ی کنسرت های «محسن یگانه» تا مهرماه اعلام شد.Reviewed by ادمین on Sep 12Rating:
توسط «علی ثابت»؛
برنامه ی کنسرت های «محسن یگانه» تا مهرماه اعلام شد.
آرتین ولی الهی: این روزها بازار کنسرت ها در نقاط مختلف کشور حسابی داغ است و خوانندگان محبوب در شهرهای گوناگون روی استیج می روند. «محسن یگانه» نیز که همیشه کنسرتهایش مورد توجه مخاطبین بوده و در نخستین جشن سالانه «موسیقی ما» یکی از برندگان تندیس بهترین اجرای زنده پاپ بود، از این غافله عقب نمانده و کنسرتهایی در چند شهر مختلف برگزار خواهد کرد.
 
«علی ثابت»، رهبر ارکستر محسن یگانه، برنامه های قطعی کنسرت های محسن یگانه طی هفته های آتی را اعلام کرد. او در این باره اظهار داشت: «طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ۲۱ و ۲۲ شهریور ماه، چهار سانس در «کمپ پتروشیمی شهرستان بجنورد» روی استیج خواهیم رفت. پس از آن به اردبیل می رویم و در روزهای ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریور، جمعاً پنج سانس در «سرعین» کنسرت برگزار خواهیم کرد. همچنین روز ۲۸ شهریور، یک سانس در «جزیره ی کیش» به اجرای برنامه خواهیم پرداخت و پس از آن نیز در روزهای ۳، ۴ و ۵ مهر، مجموعاً شش سانس در «تالار شهید آوینی بندرعباس» روی صحنه می رویم.»
 
این موزیسین برجسته در خصوص برگزاری کنسرت محسن یگانه در تهران گفت: «طبق برنامه ها، هفته ی آخر مهر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران کنسرت برگزار خواهیم کرد که تاریخ دقیق آن اطلاع رسانی خواهد شد».
منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.