تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

همین امید غنیمت است.

  • تاریخ انتشار : 12 ژانویه , 2014

همین امید غنیمت است.Reviewed by amin on Jan 12Rating: 5.0همین امید غنیمت است.یادداشت استاد شهرام ناظری درباره دیدار هنرمندان با رئیس جمهور؛همین امید غنیمت است | اخبار موسیقی ایران در توپترین موزیک
یادداشت استاد شهرام ناظری درباره دیدار هنرمندان با رئیس جمهور؛
همین امید غنیمت است.
استاد شهرام ناطری که هفته کذشته در دیدار جمعی از هنرمندان با دکتر حسن روحانی ریاست جمهور ایران حضور داشت، درباره این دیدار یادداشتی را منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید:
 

«همین حضور رییس‌جمهور در جمع هنرمندان امیدبخش است. همین گردهمایی صمیمانه – اتفاقی که سالیان سال در کشور نیافتاده بود – مدبرانه است. همین دیدارها برای آینده کشور و وضعیت هنر این مرز و بوم ضروری است. همین صحبت‌ها و نظرگاه‌های رییس‌جمهور و وزیر ارشاد، نور امیدی است که در دل همه ما افروخته می‌شود. همین برنامه‌های دولت جدید که شکوفه‌ امید را در دل مردم رویانده و لبخندی به روی لب‌ها نشانده، غنیمت است. همین امید، همین لبخند، دریچه بزرگی است که سالیان سال به روی مردم این کشور بسته بود. همین حرکت هوشمندانه آقای «روحانی» در انتخاب آقای «مرادخانی»، خود نوید روزهای روشنی برای موسیقی است. پس به فال نیک می‌گیریم این امید را، این تدبیر را، این لبخند را و این ادبیات محترمانه در برخورد با هنرمندان را.

اما یک شبه نه می‌توان به سرمنزل مقصود رسید و نه به عملی شدن تمامی وعده‌ها امید داشت. تا ساخته شدن بنای دوباره هنر بر خرابه‌هایی که از سال‌های گذشته بجا مانده، چند گام بلند دیگر فاصله است. اما تا به اینجا، با همین امید که در دل مردم و به طبع هنرمندان این کشور زنده شده، می‌توان به استقبال روزهای روشن آینده رفت.»

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.