تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

«به یاد من باش» منتشر شد.

  • تاریخ انتشار : 7 فوریه , 2014

«به یاد من باش» منتشر شد.Reviewed by amin on Feb 7Rating: 5.0«به یاد من باش» منتشر شد.با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی پیمان خازنی؛«به یاد من باش» منتشر شد.آلبوم «به یاد من باش» واپسین اثر پیمان خازنی به خوانندگی سالار عقیلی
با صدای سالار عقیلی و آهنگسازی پیمان خازنی؛
«به یاد من باش» منتشر شد.

 آلبوم «به یاد من باش» واپسین اثر پیمان خازنی به خوانندگی سالار عقیلی و کلام دکتر علی غضنفری از سوی موسسهٔ آوای باربد روز گذشته منتشر شد.

در این اثر که بر مبنای موسیقی ارکسترال و با نگاهی به ساختار موسیقی ملی تالیف شده است، پنج تصنیف با عنوان‌های به یاد من باش، خیال خوش، نگاهی منتظر، در نهانخانهٔ دل،بی‌باده و یک ساز و آواز در دستگاه همایون بر روی غزلی از سعدی گنجانده شده است.

پیمان خازنی در یادداشتی به عنوان مقدمهٔ اثر این چنین تقریر کرده است: «به یاد من باش» ترجیع بند انسان خاموش امروز است که در دست فراموشی رو به تنهایی است. «به یاد من باش» مرثیه‌ای است در رثای ان که بود و دیگر نیست و سال هاست که یادی از چیزی با من نیست. نوستالژی «به یاد من باش» داستان عشق است و مراجعه. قصهٔ اندوه تنهایان و غصه‌هاشان. این دور با هم یکبار دیگربه سمت بی‌سوی خاطراتمان می‌رویم و با هم زمزمه می‌کنیم «به یاد من باش».

در این اثر همایون رحیمیان، رضا عالمی، میثم مروستی، عماد رضا نکویی، پدرام فریوسفی پویا خوش آهنگ، لعیا اعتمادی، میلاد عالمی، سهراب بره‌مندی، کریم قربانی، آتنا اشتیاقی، داوود منادی، مهرداد عالمی، علیرضا خورشید فر، سینا ذکایی، آرمین قیطاسی، پیام سوری، احسان خازنی، رابعه زند، الناز اعلائی، سینا اعلم، می‌رامیر می‌ری، شایان یزدی‌زاده، امیر حاجی نیا، و پیمان خازنی به نوازندگی پرداخته‌اند.

در این اثر که ضبط آنچهار سال به طول انجامیده است، پیمان خازنی با نگرشی نو به مقولهٔ جواب آواز فضا‌هایی تازه را تجر به کرده است و با ترکیب تار و قانون به این امر پرداخته است.

موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.