تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

پرکاری «مسعود امامی» در اسفند ماه .

  • تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن , ۱۳۹۲

پرکاری «مسعود امامی» در اسفند ماه .Reviewed by amin on Feb 17Rating: 5.0پرکاری «مسعود امامی» در اسفند ماه .با اجرای کنسرت و انتشار آلبوم سوم رقم می خورد؛پرکاری «مسعود امامی» در اسفند ماه .سومین آلبوم «مسعود امامی» با نام «همیشگی»،
با اجرای کنسرت و انتشار آلبوم سوم رقم می خورد؛
پرکاری «مسعود امامی» در اسفند ماه .
 سومین آلبوم «مسعود امامی» با نام «همیشگی»، اسفند ماه سال جاری روانه بازار موسیقی کشور می‌شود. این هنرمند ضمن اعلام این خبر، تیزر تصویری آلبومش را به صورت اختصاصی در اختیار سایت قرار داده است.
 
خواننده آلبوم های «امون بده» و «دوباره»، امسال بالاخره نخستین کنسرتش را نیز برگزار کرد و دور جدیدی از فعالیت های موسیقایی اش را آغاز نمود. پس از اجرای آبان ماه که بازخورد بسیار خوبی داشت و توانایی های امامی در اجرای زنده را نیز نشان داد، او بار دیگر و در آستانه سال جدید، کنسرتی برگزار خواهد کرد.
 
مسعود امامی با اعلام این خبر اظهار داشت: «طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ۱۶ اسفند ماه در سالن اریکه ایرانیان کنسرت برگزار خواهیم کرد که بلیت فروشی برای آن از پایان این هفته آغاز می شود. در این کنسرت علاوه بر آثار قبلی، قطعاتی از آلبوم جدید نیز اجرا خواهیم کرد تا در آستانه سال نو، اجرای متفاوتی برای مخاطبین برگزار کنیم».
 
تیزر تصویری آلبوم «همیشگی» که به کارگردانی «مهدی افشار» تولید شده است.
منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.