تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

کمپانی SONY آلبوم « بُعد یازدهم» حافظ ناظری را منتشر می کند.

  • تاریخ انتشار : ۴ اسفند , ۱۳۹۲

کمپانی SONY آلبوم « بُعد یازدهم» حافظ ناظری را منتشر می کند.Reviewed by amin on Feb 23Rating: 4.5کمپانی SONY آلبوم « بُعد یازدهم» حافظ ناظری را منتشر می کند.نخستین بخش «سمفونی رومی» با حضور نوازنده های شاخص جهان اواخر اسفند در بازار.کمپانی SONY آلبوم « بُعد یازدهم» حافظ ناظری را منتشر می کند.
نخستین بخش «سمفونی رومی» با حضور نوازنده های شاخص جهان اواخر اسفند در بازار
کمپانی SONY آلبوم « بُعد یازدهم» حافظ ناظری را منتشر می کند.

بزرگترین شرکت تولید و ارائه آثار موسیقی در جهان، برای اولین بار آلبوم یک هنرمند ایرانی را همزمان با انتشار در داخل کشور، به صورت جهانی منتشر می کند.

کمپانی SONY که در طول چند دهه گذشته اقدام به ضبط و ارایه ماندگارترین آثار ستارگان تاریخ موسیقی جهان همچون: الویس پریسلی، مایکل جکسون، یویوما، ایساک پرلمان، دومینگو و … کرده است، برای اولین بار در بخش کلاسیک خود SONY CLASSICAL، اثری مستقل از یک آهنگساز خاور میانه (حافظ ناظری) را تولید و در کشورهای جهان منتشر می کند.

«بُعد یازدهم» اثر شماره یک «سمفونی رومی» است که «حافظ ناظری» چیزی حدود ۱۰ سال برای ساخت و تولید آن وقت و انرژی صرف کرده و پس از تکمیل مراحل تولید و ساخت آن، این آلبوم با حضور افتخاری استاد «شهرام ناظری» در برخی قطعاتش، در آستانه انتشار جهانی قرار دارد.
نکته حائز اهمیت این آلبوم حضور نوازنده های شاخص و سرشناس جهانی در این آلبوم از جمله : «ذاکر حسین» (نوازنده سرشناس ساز «طبلا» در جهان و برنده اولین جایزه ی Grammy در بخش world Music در سال ۱۹۹۲ ، نامزد دریافت جایزه Grammy در سال ۲۰۱۱ و …)، «گلن ولز» (نوازنده سازهای کوبه ای و برنده چهار جایزه Grammy)، «مت هایموویتز» (نوازنده ویلنسل و نامزد دریافت چندین جایزه Grammy )، «پاول نیوبائر» (نوازنده ویولا و کاندیدای جوایز متعدد جهانی)، «ژوهانس موزر» (نوازنده ویلنسل که با آلبوم Saint-Saens به عنوان یکی از ۱۰ اثر برتر موسیقی کلاسیک در سال ۲۰۰۸ انتخاب شد) و … است که باعث شده رسانه های معتبر موسیقی در جهان با استقبال و انتشار اخبار این آلبوم، از آن به عنوان یکی از پر هیجان ترین آثار موسیقی کلاسیک و تلفیقی سال جاری میلادی یاد کنند.

حضور فیلسوف بزرگ جهان «دیپاک چوپرا» در «بعد یازدهم» از دیگر اتفاقات خبر ساز این آلبوم است که باعث شده ابعاد خبری این آلبوم فراتر از پیش بینی ها شود.

«حافظ ناظری» چند روزی ست که وارد ایران شده و در حال پیگیری های لازم برای انتشار آلبوم اش در هفته های آتی ست و پیگیری های خبرنگار ما نشان داد که این اثر ۱۱ مارچ ( ۱۹ اسفند) به صورت همزمان در ایران و جهان منتشر خواهد شد.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.