تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

استقبال خوب از کنسرت «فرزاد فرزین» در رشت.

  • تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین , ۱۳۹۳

استقبال خوب از کنسرت «فرزاد فرزین» در رشت.Reviewed by amin on Apr 17Rating: 5.0استقبال خوب از کنسرت «فرزاد فرزین» در رشت.مهران مسگری خبر داد؛استقبال خوب از کنسرت «فرزاد فرزین» در رشت.کنسرت بهاری «فرزاد فرزین» در رشت، با استقبال خوب مخاطبین روبرو شد.
مهران مسگری خبر داد؛
استقبال خوب از کنسرت «فرزاد فرزین» در رشت.

کنسرت بهاری «فرزاد فرزین» در رشت، با استقبال خوب مخاطبین روبرو شد. «مهران مسگری» تهیه کننده این کنسرت، ضمن اعلام این خبر  گفت: «از آنجایی که فرزاد فرزین بعد از مدتها در رشت روی استیج خواهد رفت، مخاطبین زیادی برای حضور در این کنسرت اقدام به خرید بلیت نموده اند و استقبالی که به عمل آمد فراتر از انتظار بود». وی افزود: «برای احترام به مخاطبینی که در این کنسرت حضور پیدا می‌کنند، برنامه ریزی ویژه ای انجام داده ایم تا کنسرت در بهترین شرایط برگزار شود و از هر نظر بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشد تا در شأن مخاطبین محترم باشد. از این رو برای صدابرداری، استیج، صندلی‌ها، سالن و… شرایط ویژه ای مهیا کرده ایم تا رضایت مردم را به دنبال داشته باشد و شب خاطره انگیزی رقم بخورد».

کنسرت فرزاد فرزین با اجرای محبوبترین آثار و قطعات آلبوم «شخصی»، ۲۹ فروردین ماه ۹۳، طی دو سانس در رشت برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات کنسرت می‌توانند با تلفن‌های ۰۹۱۱۵۵۵۰۴۰۰ و ۰۱۳۱۷۲۷۵۵۵۵ تماس حاصل نمایند.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.