تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

درباره دلیل تاخیر انتشار آلبوم «مسیحا» حوزه هنری باید پاسخگو باشد.

  • تاریخ انتشار : 24 ژوئن , 2014

درباره دلیل تاخیر انتشار آلبوم «مسیحا» حوزه هنری باید پاسخگو باشد.Reviewed by Admin on Jun 24Rating: 4.0درباره دلیل تاخیر انتشار آلبوم «مسیحا»، حوزه هنری باید پاسخگو باشد.حسام‌الدین سراج مطرح کرد: درباره دلیل تاخیر انتشار آلبوم «مسیحا»، حوزه هنری باید پاسخگو باشد.
حسام‌الدین سراج مطرح کرد:
درباره دلیل تاخیر انتشار آلبوم «مسیحا»، حوزه هنری باید پاسخگو باشد.

سید حسام‌الدین سراج که مدت‌هاست آلبوم «مسیحا» را آماده انتشار دارد در خصوص تأخیر در انتشار این آلبوم گفت: حوزه هنری برای این تأخیر باید جوابگو باشد. حسام‌الدین سراج؛ خواننده پیشکسوت کشورمان  دلیل تأخیر در انتشار آلبومش را تأخیر حوزه هنری عنوان کرد و گفت: متأسفانه مدت‌هاست که آلبوم «مسیحا» برای ورود به بازار موسیقی آماده است اما ازآنجایی‌که حوزه هنری انتشار این آلبوم را به عهده دارد برای تأخیر آن این مرکز پاسخگوست.

وی با بیان اینکه دلیل ین تأخیر برایش روشن نشده است؛ تأکید کرد: تا جایی که من ارتباط داشت، کار آلبوم به‌خوبی پیش رفت اما از زمانی که این آلبوم به حوزه هنری واگذارشده است تاکنون زمان زیادی می‌گذرد.

وی در خصوص جزییات این آلبوم گفت: این مجموعه شامل دو سی دی  و ۱۴ قطعه موسیقی است که  آهنگ‌های آن توسط بهرام خانی ساخته است. یک قطعه موسیقی نیز  روی غزل معروف حافظ با عنوان «مژده‌ای دل که مسیحا نفسی می‌آید» ساخته‌ام که تنظیم آن را بهرام خانی به عهده داشته است.

گفتنی است این خواننده همچنین آلبومی با عنوان «لب‌خوانی بهار» را آماده انتشار دارد که در باره آن گفت: ساخت موسیقی این آلبوم را صادق موسوی به عهده دارد که یکی از آهنگسازان جوان است و با توجه به شناختی که از وی دارم در اولین همکاری با وی، این آلبوم را منتشر و روانه بازار می‌کنم.

وی همچنین گفت: این آلبوم که شامل ۱۰ قطعه موسیقی است و آهنگساز با همکاری ارکستر زهی ایرانی بر اساس اشعاری از حافظ، میرزا حبیب خراسانی، وحشی بافقی و گلچینی از اشعار کلاسیک شاعران ایرانی قطعات آن را ساخته و تنظیم کرده است. این آلبوم نیز تا ماه آینده وارد بازار موسیقی می‌شود.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.