تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

سر و صدا در شهر با «عاشقانه‌های نا آرام»

  • تاریخ انتشار : ۱۳ تیر , ۱۳۹۴

با اجرای موسیقی «امیرمیلاد نیکزاد» و «یاشار خسروی» و حضور پر تعداد ستاره های سینما و تئاتر
سر و صدا در شهر با «عاشقانه‌های نا آرام»

نمایش «عاشقانه های ناآرام» اولین تجربه کارگردانی مریم جلالیان با حضور بازیگران و ستارگان سینما وتئاتر همچون محمدرضا فروتن، فریبرز عرب نیا، نیکی کریمی، یکتا ناصر، پانته‌آ بهرام، سیامک صفری و… و اجرای موسیقی زنده با هنرمندی «امیر میلاد نیکزاد» و «یاشار خسروی» در تالار وحدت به روی صحنه رفت. این نمایش موزیکال این روز ها با استقبال هنرمندان سینما و تئاتر رو به رو شده است و حضور مردم و استقبال آنها باعث شده پیش بینی اجرای دو سانس در هر روز نیز برای این نمایش مطرح شود. تئاتری که به کارگردانی و تهیه کنندگی مریم جلالیان از ٢٨ خرداد به تالار وحدت پا گذاشت و با تک پلان هایی عاشقانه از فیلم هایی چون هامون، پل چوبی و … آغاز و در ادامه به صورت اپیزودیک با میزانسنی متفاوت در قالب نمایش به اجرا در آمد.

هنرمندانی چون فریبرز عرب نیا، محمد رضا فروتن، نیکی کریمی، پانته آبهرام، یکتا ناصر، سارا بهرامی، سیامک صفری، علی سرابی، مهرداد صدیقیان ،نسیم ادبی و علی مردانه به اجرا در آمد. اجرای موسیقی در این نمایش را یاشار خسروی و امیر میلاد نیکزاد بر عهده دارند و حضور این چهره های جوان و با انرژی در پروژه ای با این تعداد ستاره سینما و تئاتر، جالب توجه است.

یاشار خسروی و امیر میلاد نیکزاد با اجرای دوئت ساکسوفون و پیانو بین هر پرده از نمایش، فضایی جالب را در بین اپیزودهای «عاشقانه های ناآرام» ساختند که مورد توجه قرار گرفت.

«امیر میلاد نیکزاد» که علیرغم سن و سال پائین، تجربیات فراوان و قابل توجهی را در حوزه موسیقی پاپ کشور داشته، درباره این حضور و اجرای موسیقی در نمایش «عاشقانه های ناآرام» توضیح داد: «پیشنهاد حضور در این برنامه از سوی محمدرضا فروتن به ما شد و از آنجایی که ایشان به هر حال یکی از بهترین های این حوزه هستند، ما هم قبول کردیم که در این نمایش باشیم و ساز بزنیم.»

او درباره این تجربه و فضای جدید فعالیت در حوزه تئاتر نیز اعتقاد دارد: «خوشبختانه احساس خوبی داشتیم و همه نوع همکاری از سوی عوامل و دست اندرکاران برنامه همچون خانم «جلالیان» با ما شد و همین باعث شد ما هم بتوانیم با یک جال خوب در این برنامه ساز بزنیم و حضور داشته باشیم»

نیکزاد درباره چگونگی انتخاب موسیقی های مرتبط با هر اپیزود نیز توضیح داد: « اپیزودها را دیدیم و برایشان موسیقی ساختیم. دیالوگ ها و بازی بازیگران حس موسیقی مرتبط را به ما می داد و همین باعث شد در انتخاب موسیقی هایی که در بین اپیزودها می زدیم، دست مان باز باشد و بتوانیم خیلی خوب و راحت انتخاب کنیم. به هر حال گروه به شدت حرفه ای و توانمندی در این نمایش حضور داشتند و همین باعث شد رفتارهای حرفه ای و درستی با ما صورت گیرد تا ما هم در بهترین حالت ممکن وظیفه مان را انجام دهیم.»

از نکات جالب این نمایش می توان به حس نوستالژیک مخاطب، در مواجهه با بازسازی صحنه هایی عاشقانه از فیلم هایی چون« شب یلدا» یا «روسری آبی» نام برد. ادای دیالوگ هایی پرخاطره همچون دیالوگ “این زن سهم منه،حق منه” توسط محمد رضا فروتن، مخاطب و هر بیننده ای را تا بغضی چند ساله ، به یاد مرحوم شکیبایی پیش می برد. در این بین مونولوگ های پانته آ بهرام یا مهرداد صدیقیان نیز به خوبی توانایی احساساتی شدن مخاطب را داشت و فضای حسی قوی ای را در سالن باعث شده بود.

اجرای این نمایش در روزهای گذشته سر و صداها و حواشی فراوانی را در رسانه های مختلف در پی داشته است که از آن جمله می توان به بیانیه کانون تئاتر ایران و برخی گفتگوها از سوی اهالی تئاتر درباره این نمایش اشاره کرد.

«عاشقانه های ناآرام» تا ۲۳ تیر در تالار وحدت روی صحنه می رود و گفته می شود از هفته آینده این نمایش در دو سانس برگزار خواهد شد.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.