تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

بابک جهانبخش «طهران» را با طعم عاشقانه‌های خاطره انگیزش اجرا کرد.

  • تاریخ انتشار : 23 آگوست , 2015

یرگزاری کنسرت خواننده «من و بارون» در سالن میلاد نمایشگاه
بابک جهانبخش «طهران» را با طعم عاشقانه‌های خاطره انگیزش اجرا کرد.

 – سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در شامگاه بیست و نهم مرداد میعادگاه طرفداران خواننده مطرح موسیقی پاپ بود؛ خواننده‌ای که در سال ۹۴ بر روی تور کنسرت‌هایش متمرکز شده و این اولین دیدار او با مخاطبان تهرانی‌اش در فصل تابستان بود. جهانبخش چندی پیش قطعه »طهران» را به مخاطبانش ارائه و در این کنسرت برای اولین بار آن را روی صحنه اجرا کرد. گزارش این برنامه را در ادامه می‌خوانید:

  • آغاز با طهران

با کوبش کیک و استیک‌های درامز «ایلیار خسروی» برنامه آغاز شد و اعضای ارکستر همگی روی استیج حضور داشتند. فقط «مسعود همایونی» از پشت نمایشگرها‌ی سالن نواختن خود را آغاز کرد و وارد سالن شد. بابک جهانبخش کنسرت تابستانه خود را با قطعه «طهران» آغاز کرد و سپس گفت:«باور کنید هنوز هم پس از ده سال خواندن، با دیدن شما از روی استیج تپش قلب می‌گیرم.»  او برای حفظ انرژی سالن قطعه دوم را هم ریتمیک انتخاب کرده بود. «صدای عشق» آن حال و هوای بندری که داشت و با سولوی پرکاشن و ویولن اجرا شد. اما جهانبخش در ادامه به سراغ قطعاتی رفت که طبق گفته خودش آنها را از لحاظ سبک و سیاق دوست دارد. «حواست نیست» فقط با همراهی پیانوی «رضا تاجبخش»، گیتار بیس «بابک ریاحی پور» و گیتار نایلون «مسعود همایونی» در سالن شنیده شد و این کار هم مانند آثار شاد طرفداران خودش را داشت.
شادها برای هواداران
این خواننده مِدلی هم از کارهای اسلوی خود آماده کرده بود که به دو قطعه «ای دل» و «دوست دارم» اختصاص داشت. او پس از قطعه اکتیو «تو چشمای منی» گفت:« تولید و اجرای این قطعات شاد به خاطر شماست. اگر فقط به انتخاب من باشد که از هر ۱۰ قطعه ۹ کار غمگین و حسی می‌سازم.» «من و بارون» یکی از آثاری بود که نام آن به دفعات از سوی حضار برده شد و جهانبخش این بار آن را با تنظیمی نسبتا متفاوت خواند. با سولوی بوزوکی «بهنام حکیم» آغاز کرد و خواند و پس از آن گفت:«مثل همیشه این بار هم جای «رضا صادقی» را خالی می‌کنم و جای او خالی است.» این خواننده سپس اعلام کرد:«مرداد سال گذشته همین کار را در دبی با همراهی زنده یاد «مرتضی پاشایی» خواندیم. جای او هم در بین ما خالی است و این قطعه را به طرفداران او تقدیم می‌کنم
بخش عمده‌ای از بار پرفورمنس این کنسرت بر دوش نوازندگان ارکستر بود. چهره‌های سرشناسی که با نواختن و اکت‌های خود نبض انرژی کنسرت را در مقاطعی دست می‌گرفتند. از جمله در قطعه «چشماتو واکن» که دونوازی‌های پرکاشن و درامز و گیتار بیس و گیتار الکتریک تشویق‌های مخاطبان را به دنبال داشت. البته شاید لقب پرانرژی‌ترین نوازنده گروه را به رضا تاجبخش اطلاق کرد که جز لحظات حضور پشت پیانو آرام و قرار چندانی نداشت. اکت‌هایش با استقبال دوستدارانش همراه می‌شد و بعضا در هنگام اجرای آثار نکاتی را به سایر اعضای گروه یادآور می‌شد.

  • ریمیکس دربا متفاوت از قبل

بخش پایانی کنسرت هم اجرای ریمیکس قطعه «دریا» بود. این اثر در کنسرت گذشته بابک جهانبخش با حضور «مهران عباسی» روی استیج اجرا شده بود اما این بار با شکل متفاوتی پایان بخش برنامه بود. ایلیار خسروی درامز را رها کرد و در قسمت تاریک استیج و پشت به حضار مشغول آماده‌سازی خود بود. او در بخش آخر قطعه به جلوی استیج آمد و سولوی جیم‌بی این کار را نواخت. البته یکی از دلایل درگیری شدید ایلیار خسروی با جیم‌بی پیش از اجرا این بود که او دوربین فیلمبرداری‌اش را روی پیراهن خود نصب و از آن لحظات فیلمبرداری کرد. اتفاقا هم فیلمی که او از لحظه تکنوازی‌اش در فضای مجازی منتشر کرد بازتاب زیادی داشت.

  • نکات دیگر
  • »دانیال حکیمی»، «پیام هوشمند»، «شاهد صادقپور»، «سعید عسگری»، «رامین هاشمی» و «مهران هادیان» به عنوان مهمانان ویژه سانس دوم در سالن حضور داشتند.
  • بابک ریاحی پور (گیتار بیس)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک و گیتار نایلون)، بهنام حکیم (گیتار اسپانیش و بوزوکی)، ایلیار خسروی (درامز)، انوشیروان تقوی (کیبورد)، مهران فرشباف (پرکاشن) و کسری خدیور (ویولن) اعضای ارکستر به رهبری رضا تاجبخش (پیانو و کیبورد) بودند.
  • این کنسرت با همت شرکت فرهنگی و هنری «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار شد
گفتنی است کنسرت بابک جهانبخش برای یک شب دیگر نیز تمدید شد و این خواننده ۱۴ مهر ۱۳۹۴ نیز در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی استیج خواهد رفت. بلیت فروشی برای این کنسرت از طریق سایت اکسیر کنسرت صورت می‌گیرد.
لینک گزارش تصویری : http://www.tooptarinmusic.com/?p=32892
منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.