تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

آهنگساز ترکیه‌ای با نوازندگان ایرانی روی صحنه می‌رود.

  • تاریخ انتشار : ۲۴ آذر , ۱۳۹۶

آهنگساز ترکیه‌ای با نوازندگان ایرانی روی صحنه می‌رود.Reviewed by ادمین on Dec 15Rating:
کنسرت جِنک اردوئان به دعوت موسسه «هترا» (باغ شیرین) در نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش توپترین موزیک به نقل از موسیقی ما جِنک اردوئان، یکی از آهنگسازان و نوازندگان کشور ترکیه، توسط موسسه فرهنگی هنری «هترا» به ایران آمده تا با همراهی مهرداد پاکباز، ژوبین کلهر و امین حاجی‌زاده به عنوان نوازندگان مهمان، روز چهارشنبه ٢٩ آذر در فرهنگسرای نیاوران میزبان مخاطبان خود باشد. علاوه بر این، اردوئان در تاریخ اول دی ماه نیز ورکشاپ گیتار خواهد داشت.

جنک اردوئان (Cenk  Erdogan) در  سال ۱۹۷۹ در استانبول به دنیا آمد و سال ۱۹۹۷برنده بورس تحصیلی از دانشگاه بیلگی استانبول در رشته آهنگسازی شد. در سال ۲۰۰۸ اولین آلبوم خود به نام  İLE را از کمپانی Baykuş Music  منتشر و همان سال نیز با همکاری کمپانی  ARIA موسیقی فیلم  Issız Adam به کارگردانی Çağan Irmak آهنگسازی کرد که برنده جایزه Yeşilçam بهترین قطعه سال ترکیه در سال ۲۰۰۹ شد.

در سال ۲۰۰۹ به همراه گروه تریو خود و همکاری Tineke Postma  در شانزدهمین جشنواره  İstanbul Jazz Festival  و هفدهمین جشنواره  Akbank Jazz festival به اجرا پرداختند. در همان سال به همراه  Yinon Muallem ensemble   در جشنواره Karawane  بوخم آلمان و همچنین به همراه Nihan Devecioğlu  و Adam Matta در جشنواره‌های   Zaltsburg Music Fesو Bayreuth Young Artists Fest،Bonn Summer Fest  به اجرای آلبوم  Çark پرداختند.

این هنرمند در سال ۲۰۱۱ آلبوم دوم خود به نام “Kavis” (Arc) را در سن فرانسیسکو به همراه نوازنده مطرح گیتار بیس Kai Eckhardth  و Jason Lewis  و سرمایه‌گذاری و چاپ Berkeley Jazz School  عرضه کرد.

این هنرمند قرار است روز جمعه اول دی ماه از ساعت ١۴:٠٠ تا ١٨:٠٠ نیز ورکشاپ گیتار در آموزشگاه هترا برگزار کند و بعد هم به مدت یک ساعت به گروه نوازی با دیگر سازها بپردازد.

در این ورکشاپ مباحث زیر مورد بررسی قرار می‌گیرد:
تکنیک‌های نوازندگی مدرن و بداهه‌نوازی، هارمونی گیتار و تنظیم قطعات روی گیتار، آهنگسازی با گیتار، نوازندگی گیتار فِرِت‌لِس، اینتونیشن و تکنیک‌های گیتار فِرِت‌لِس، نوازندگی استودیویی و نحوه استفاده از تجهیزات پدال‌ها و پروسسورها. همچنین برای نوازندگانی که به صورت اکتیو (فعال) در ورکشاپ شرکت می‌کنند، آوردن گیتار الزامی است.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توان با شماره‌های هترا به آدرس یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، بین جهان‌مهر و بیستون، پلاک ٨٢، تماس گرفت: ٨٨٠٢٣٧٣٣/٨٨٠٢٣٧٣۵/٨٨٠٢٣٧٢٠

جنک اردوئان در سال ۲۰۱۴، اولین سایت آموزشی گیتار فرت‌لس را راه‌اندازی و شروع به آموزش استایل ترکیه‌ای نوازندگی گیتار فرت‌لس کرد. در سال ۲۰۱۴ آلبوم  خود به نام KaraKutu که به صورت سولو با گیتار آکوستیک (نایلون و استیل) فرت و فرت‌لس منتشر کرد. او همچنین در زمینه رهبری و تنظیم با ارکسترهای مختلفی همکاری داشته  است.

او در سال ۲۰۱۷ آلبوم خود به نام LAHZA را به همراه Robert Mehmet Ikiz که دو‌نوازی درام و گیتار است منتشر کرد و همچنان در زمینه آهنگسازی تنظیم و تولید فعالیت دارد.

کنسرت جنک اردوئان روز چهارشنبه ٢٩ آذر ساعت ۲۰:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.