تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

فرزاد فرزین از حضور در «رقص روی شیشه» انصراف داد

  • تاریخ انتشار : ۳ مهر , ۱۳۹۷

به دلیل مشکلات شخصی
فرزاد فرزین از حضور در «رقص روی شیشه» انصراف داد

فرزاد فرزین که پیش از این خبر حضورش در سریال «رقص روی شیشه» ساخته مهدی گلستانه منتشر شده بود، اعلام کرد که به دلیل مشکلات شخصی و صلاحدید حرفه‌ای از حضور در این پروژه انصراف داده است.

او دراین باره گفت: «با توجه به مشکلات شخصی و صلاحدید حرفه‌ای در رابطه با اتفاقات هنری پیش رو، از همکاری در سریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» انصراف داده و برای مهدی گلستانه عزیز و گروه محترم آرزوی موفقیت می‌کنم.»

پیش‌تر مهدی گلستانه درباره سریال جدیدش پس از موفقیت «عاشقانه» گفته بود: «”رقص روی شیشه” یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت، در ستایش خانواده و به لحاظ تعداد کاراکتر با «عاشقانه» متفاوت است؛ زیرا چهره‌های سینمایی بیشتری در این سریال حضور خواهند داشت. به طور کلی تولید سریال برای شبکه نمایش خانگی نیازمند استفاده از بازیگران چهره است. با این حال دو بازیگر تازه‌کار نیز در «رقص روی شیشه» به ایفای نقش می‌پردازند. پیش از این قرار بود این اثر را به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر برسانیم، اما متوجه شدیم که به جشنواره نمی‌رسد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بعد از ساخت «رقص روی شیشه» به سراغ آن برویم و برای سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آن را آماده کنیم.»

بهرام رادان، مهراد صدیقیان، مهتاب کرامتی، امیرآقایی و میترا حجار از چهره‌های شاخصی هستند که در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.

فرزاد فرزین پیش از این در فیلم‌های «پسران آجری، «دنیای محبوب» و «سگ‌های پوشالی» و سریال «عاشقانه»، بازیگری را تجربه کرده بود.

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.