تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

کنسرت پرشور سیروان در برج میلاد

  • تاریخ انتشار : ۲ اسفند , ۱۳۹۱

http://dl.tooptarinmusic.com/image/Esfand%201391/2/2.jpg

نخستین حضور موزیسین محبوب در جشنواره موسیقی فجر، اجرای قابل قبولی از آب درآمد؛

توپترین موزیک – آرتین ولی الهی: پنجمین شب بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در بخش جنبی، با کنسرت «سیروان خسروی» در مرکز همایشهای برج میلاد تهران آغاز شد. سیروان که سرحال تر از همیشه به نظر می رسید، در این اجرا با گروه جدیدش بیشتر قطعات آلبوم «جاده رویاها» و همچنین دو-سه قطعه از آلبومهای قبلی را با همراهی پر شور و حرارت مردم اجرا کرد. این نخستین اجرای سیروان خسروی در جشنواره موسیقی فجر بود.

• این کنسرت هم مانند سایر اجراهای سانس اول جشنواره، با حدود ۴۰ دقیقه تأخیر آغاز شد. «نه نرو» نخستین قطعه ی این اجرا بود. همزمان با پخش آن و با ورود سیروان، یخ سالن آب شد و حضار به گرمی از موزیسین محبوبشان استقبال کردند.

• سیروان که معمولاً با تیپ اسپرت روی صحنه می رفت، برای نخستین بار با کت و شلوار روی استیج آمد. شاید این تغییر ظاهری به خاطر اجرا در جشنواره فجر بوده باشد.

• «نه نرو»، «تو خیال کردی بری»، «من عاشقت شدم»، «روزای رویایی»، «جاده»، «اینم میگذره»، «بارون»، «دوست دارم»، «آره»، «عاشقتم»، «بارون پاییزی»، «ساعت ۹»، «اگه تو مال من نیستی» و «بی قرار»، قطعاتی بودند که سیروان با هم خوانی و همراهی مثال زدنیِ هوادارانش اجرا کرد.

• صدابرداری و نورپردازی ضعیف، وجه اشتراک همه ی کنسرتهای جشنواره ی امسال بود و این اجرا هم این ویژگی را داشت. اوج هنرنمایی نورپرداز سالن زمانی صورت گرفت که نیما رمضان با گیتار الکتریک خود حضار را به وجد آورده بود، اما نور روی اشکان آبرون (نوازنده ی کیبورد) بود و دوربینهای سالن هم روی او زوم کرده بودند! مشابه این اتفاق – که خیلی توی ذوق می زد – بارها هنگام هنرنمایی سایر نوازندگان رخ داد. خراب شدن پایه ی میکروفون در اولین دقایق اجرا نیز از نکات جالب توجه این کنسرت بود.

• اشکان آبرون (کیبورد)، نیما رمضان (گیتار)، حامد حمیدزاده (گیتار بیس)، بردیا امیری (درامز)، کیان پورتراب (گیتار آکوستیک)، مهبد شفیع نژاد (کیبورد) و میلاد سعدی (پرکاشن)، اعضای گروه سیروان خسروی در این اجرا بودند؛ افرادی که پس از خانه تکانی سیروان در گروهش، در کنسرتهای اخیر او را همراهی می کنند. همچنین «یاشار خسروی» نوازنده ی سرشناس ساکسفون، به عنوان نوازنده ی میهمان در چند قطعه سیروان را همراهی کرد و با هنر و انرژی بالای خود، حسابی حاضرین را هیجان زده کرد.

• «بی قرار»، «دوست دارم»، «اگه تو مال من نیستی» و «ساعت ۹»، از جمله محبوب ترین قطعات این کنسرت بودند که با همخوانیِ پرشورِ اکثریت افراد حاضر در سالن به اجرا درآمدند. یاشار خسروی و نیما رمضان را باید برجسته ترین نوازندگان این کنسرت دانست که در کیفیت آن نقش بسزایی داشتند.

• ابراز علاقه ی هواداران و فریادهای مکرر «سیروان دوسِت داریم»، به این جمله ی سیروان ختم شد: «واقعاً نمی دونم در پاسخ به محبتتون باید چی بگم، اما سعی می کنم کاری کنم که جوابگوی محبتاتون باشه…».

• تذکرهای کتبی و شفاهی مسئولین برگزاری در خصوص کمبود وقت، باعث شد سیروان با ناراحتی اعلام کند که مجبور است یکی دو قطعه را از لیست اجرا حذف کند. این مسئله موجب ناراحتی اعتراض شدید هواداران این خواننده شد.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.