تلگرام توپترین موزیک
کانال تلگرام

مهدی یغمایی: با یک تیم حرفه‌ای در حال تولید آلبوم جدید هستم

  • تاریخ انتشار : ۳ اسفند , ۱۳۹۱

http://dl.tooptarinmusic.com/image/Esfand%201391/3/mehdi4.jpg

توپترین موزیک – آرتین ولی الهی: مدت هاست که اولین آلبوم رسمی «مهدی یغمایی» در صف انتشار قرار دارد و هر بار به دلیل نامعلومی انتشار آن به تعویق می‌افتد. یغمایی که از توانمند‌ترین خوانندگان حال حاضر کشور به حساب می‌آید، با گروه محبوب «ژوان» و به ویژه موزیک ویدئوی «دختر بهار» شناخته شد و سپس تصمیم گرفت فعالیت‌هایش را به صورت مجاز و مستقل دنبال کند. وی نخستین بار در سال ۸۸ و در قالب آلبوم گروهی و مناسبتی «سلام آقا» به عنوان یک خوانندهٔ مجاز شناخته شد و توانایی‌هایش را به رخ کشید. پس از آن بار‌ها صحبتهایی در خصوص انتشار اولین آلبوم رسمی‌اش مطرح شد؛ آلبومی که هنوز منتشر نشده و در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

برای پیگیری وضعیت آلبوم «یه دنیا حرف» به سراغ مهدی یغمایی رفتیم. او در این باره گفت: «قرار بود آلبوم «یه دنیا حرف» را با یک تهیه ‌کننده منتشر کنیم. صحبتهایی شده بود که تا سال ۹۳ با هم کار کنیم اما به خاطر آنکه سه سال در انتشار آلبوم اول من وقفه افتاد، ترجیح دادم قرادادمان فقط محدود به همین آلبوم باشد. ده ماه پیش صحبت کردیم، قرار شد این آلبوم را که مجوز هم دارد پخش کنند و بعد درباره آلبومهای بعدی تصمیم بگیریم. اما بعد از چند ماه معطلی ایشان گفتند ابتدا قرارداد آلبومهای بعدی را بنویسیم و بعد آلبوم «یه دنیا حرف» را منتشر کنیم»

در حال حاضر هیچ قراردادی با شخص حقیقی و حقوقی دیگری ندارم. قید آن آلبوم را زده‌ام و تولید آلبوم دیگری را آغاز کرده‌ام».

وی در خصوص پیش بینی‌اش از زمان انتشار «یه دنیا حرف» گفت: «آن آلبوم مجوز‌هایش را کسب کرده و در اختیار تهیه‌کننده است و ایشان آن را پخش نمی‌کنند. متاسفانه چندی پیش از قول من خبری در خصوص زمان انتشار «یه دنیا حرف» عنوان شد، در حالی که همانطور که گفتم من نقشی در انتشار این آلبوم نداشته و نخواهم داشت و طبیعتاً نمی‌توانم در خصوص زمان انتشار آن اظهارنظر کنم».

خوانندهٔ قطعهٔ محبوب «حس می‌کنم تو رو» از تولید اثر جدیدش خبر داد و گفت: «کار بر روی آلبوم جدید را شروع کرده‌ام. برخی مراحل را پیش برده‌ایم و تلاش می‌کنیم اوایل سال آینده آلبوم را منتشر کنیم. ملودی‌های این آلبوم از خودم، حامد حسینی و چند نفر دیگر خواهد بود. احتمالاً برای تنظیم‌ها از حضور سیروان خسروی، رضا تاجبخش، امیرمیلاد نیکزاد، مهران خلیلی و اشکان آبرون بهره خواهیم برد. همچنین مریم یوسفی، حامد صوفی‌پور و احمد حیدری از جمله ترانه سرایان این آلبوم هستند. احتمال تغییر در لیست همکاران و اضافه شدن افراد دیگر هم وجود دارد. همچنین علاقه دارم با بهروز صفاریان نیز در این آلبوم همکاری داشته باشم و این احتمال هم وجود دارد، البته مشروط به اینکه ایشان فرصت لازم را داشته باشند، چون در حال حاضر مشغول کار بر روی چند آلبوم دیگر هستند».

یغمایی در پایان اظهار داشت: «با مسائلی که برای «یه دنیا حرف» به وجود آمد، انگیزه‌ام چندین برابر شده و قطعاً همهٔ این بدقولی‌هایی که البته من مسبب آن نبودم را با آلبوم جدید جبران خواهم کرد».

مهدی یغمایی در حال حاضر با گروه مشغول تمرین است تا از ابتدای سال آینده اقدام به برگزاری کنسرتهای خود نماید.

منبع : موسیقی ما

منبع : موسیقی ما
در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برنامه کنسرت

سایر آثار

سایر آهنگ ها و آلبوم ها و موزیک ویدیو ها


نظرات کاربران

تا کنون ۰ نظر برای این مطلب ثبت شده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.